» » » Як закохати в себе скорпіона?

Як закохати в себе скорпіона?

Як закохати в себе Скорпіона?

Давайте подумаємо про те, як закохати в себе Скорпіона. Перш ніж завойовувати Скорпіона, слід знати його характер. У Скорпіонів сильний характер - велика сила волі, стійка впевненість в собі, схильність відстоювати свою думку, присутній і мстивість. Скорпіон досить дратівливий, не любить підкорятися, схильний до суперництва. Він знає собі ціну, він стриманий, але і завжди здатний по-справжньому переживати. Відрізняється чуттєвістю, сором`язливістю, цікавиться театром, музикою і танцями. Енергійний, досить упертий, часто діє всупереч подіям і людям. Тому важливо постаратися скласти гарне перше враження про Вас у Скорпіона, але не потрібно захоплюватися. Варто врахувати і вік Скорпіона, так як поради про те, як закохати дівчину-скорпіона або вже досвідчену жінку-скорпіона в корені різні.

До любові Скорпіон відноситься дуже уважно і прискіпливо. До кожної особистості потрібно шукати індивідуальний підхід, але, тим не менше, для Скорпіона можна виділити основні правила поведінки. Правда, існує певна різниця між завоюванням чоловіків і жінок.

Як закохати чоловіка - скорпіона

Інструкція з підкорення чоловіків-скорпіонів:

  1. Хлопець-скорпіон любить повільно і довго говорити. Слід вибирати цікаві теми для розмов і відразу питати, якщо щось стає цікаво.
  2. Чоловіки-скорпіони багато люблять себе. Не критикуйте його і зробіть так, щоб створити теплі відносини з ним.
  3. Будьте особистістю, не показуйте своїх слабкостей.
  4. Будьте з ним лагідною, доброю, ніжною, не звертайте уваги на зміни в його настрої.
  5. Робіть йому сюрпризи, але не варто підключати свої кулінарні здібності.
  6. Будьте красивою, стежте за собою - це буде оцінено.
  7. Не залишайте його один на один з проблемами, підтримуйте його. Це дуже важливо.

Як закохати жінку - скорпіона



Інструкція з підкорення жінок-скорпіонів:

  • Суперечливі, складні, пристрасні: саме такі дівчата-скорпіони. Якщо ви хочете сподобатися такий дамі, постарайтеся ставитися до неї м`якше, загадковіше, більш несподівана.
  • Будьте самі собою, не намагайтеся увійти в чийсь образ, Скорпіони цього терпіти не можуть.
  • Звертайте увагу на те, що говорите. Багато зайвого говорити не потрібно.
  • Жінка-скорпіон завжди права. Вам цього не змінити.
  • Дуже важливо з початку спілкування налагодити емоційний контакт між вами, щоб відносини з партнером-скорпіоном були гармонійними.
  • Приводи для ревнощів з Вашого боку - початок кінця.
  • Жінці-скорпіона дуже потрібна людина зі стрижнем, не показуйте своїх слабких сторін.


Також слід пам`ятати, що Скорпіонів дуже часто переслідують такі комплекси

  • Я не можу знайти підходящого партнера;
  • Мого партнера цікавить тільки секс;
  • Я не довіряю своєму партнерові;
  • Він (а) мене не розуміє;
  • Він (а) постійно мене критикує;
  • Я дуже швидко втомлююся від відносин.

Пам`ятайте, що їм не можна нагадувати про існування їх проблем, інакше все тут же закінчиться.

Якщо Ви будете ретельно виконувати всі пункти вищезазначеної інструкції та до цього додавати фарби оригінальності і показувати своє щире ставлення, то у Вас все обов`язково вийде, але пам`ятайте, що для цього Вам потрібно неабияк постаратися.

Як поводиться закоханий Скорпіон

Напевно у партнерів Скорпіона часто виникає питання про те, як зрозуміти, що Скорпіон закоханий. Може, він просто грає з вами? Відповідь на це питання криється в його поведінці. Неймовірно цікаво спостерігати за закоханим Скорпіоном. Міміка Скорпіона розповідає все про його особисте життя: впевненість і задоволення в його особі ознака того, що Скорпіон знайшов свою другу половину, а усмішка говорить про фізичне задоволення. Скорпіон цінує відносини набагато більше, ніж інші знаки Зодіаку. Скорпіони настільки уразливі, що здатні відмовитися від статевих актів за будь-яку дрібницю. Їм завжди потрібно підбадьорення і підтримка. Вони ніколи Вам не змінять, бо їм забороняє це їхній моральний кодекс. Вони дуже емоційно реагують на зраду.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!