Що найкорисніше?

Що найкорисніше?

Сьогодні тема здорового харчування актуальна як ніколи, адже в сучасному світі дуже багато негативних факторів: погана екологія, ГМО, синтетика, яка використовується повсюдно, - все це впливає на здоров`я людини не найкращим чином. Щоб зберегти здоров`я, потрібно намагатися вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і правильно харчуватися. Але не всі знають, що таке правильне харчування і що найкорисніше для людини з продуктів. Тому сьогодні ми розповімо, які продукти харчування повинні бути в раціоні кожної людини.

Топ корисних продуктів

Не завжди наші улюблені продукти бувають корисними. Наприклад, до корисної їжі можна віднести солодощі, копчені продукти, алкогольні напої, морозиво. На думку вчених, найкориснішими продуктами є свіжі овочі, фрукти, горіхи, а також мед і молочні продукти.

  • Яблука. Багато хто з нас любить яблука і їдять їх кожен день. Це дуже корисно для здоров`я. Яблука - джерело заліза і клітковини, вони очищають організм від шкідливого холестерину, шлаків і токсинів, покращують роботу кишечника.
  • Брокколі. Найкорисніша з усіх видів капусти. Містить велику кількість вітамінів, мікроелементів і при цьому малокалорійні. Підвищує імунітет, знижує ризик розвитку серцевих хвороб і раку. Продукт номер один в списку багатьох дієтологів. Дуже корисні і інші види капусти: білокачанна, червонокачанна, кольорова і ін.
  • Морква - дуже корисний коренеплід, відомий високим вмістом каротину (вітаміну А). Благотворно впливає на зір, має антиоксидантні властивості.
  • Цибулю і часник. З давніх-давен відомі як помічники в боротьбі з вірусними захворюваннями, мають протипаразитарними властивостями, підсилюють імунітет організму.
  • Мигдаль і волоський горіх. Покращують роботу мозку і нервової системи, покращують роботу всіх систем організму.
  • Вівсянка. Багате джерело вітамінів і мікроелементів. Зміцнює організм, сприяє нормалізації артеріального тиску.


Це далеко не повний список того, що найкорисніше для організму. Можна згадати такі продукти: мед, сир, оливкова олія, гречка, яйце, салат листовий, банан, редька, зелень та ін.

Ще більше інформації про користь різних продуктів і про здорове харчування ви знайдете в розділі користь продуктів.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!