Чому я негарна?

Чому я негарна?

Кожна жінка дуже трепетно ставиться до своєї зовнішності, їй так хочеться виглядати красивою і привабливою. Але дивлячись в дзеркало, не завжди дівчина бачить зовнішність, яка відповідає канонам краси. «Чому я негарна?» - Задається питанням молода дівчина. Щоб відповісти на це питання, слід для початку подумати, а що мається на увазі під красою? Яка дівчина вважалася красивою в різні часи?

канони краси

Ще тридцять років тому каноном краси була Твіггі - худорлява модель, яка буквально перевернула все поняття краси. Довгі роки дівчата і жінки, які не мали стрункої фігури, буквально катували себе дієтами, щоб хоч якось відповідати цим канонам. А адже в епоху Відродження красивою жінка вважалася, коли у неї були форми, які ми тепер називаємо «Рубенсовский». А в XVIII столітті жінка не вважалася красивою, якщо не була блондинкою, і брюнеткам доводилося фарбувати волосся або носити перуки.

Сьогодні в моді природна краса і жіночні форми. Красивими вважаються дівчата зі стрункою фігурою, чистою шкірою і природним кольором волосся. Але на островах Фіджі, Тонга, Самоа, Ямайка досі жінка вважається красивою, тільки якщо її вага перевалив за сотню кілограмів.

Тому, якщо ви вважаєте себе некрасивою - подивіться на цю ситуацію з іншого боку. Адже все досить суб`єктивно, кому-то ви обов`язково здастеся істинної красунею.

Як стати красивою



Для жінки дуже важливо відчувати себе красивою, і тому кожна намагається підкреслити свої привабливі сторони. Люди народжуються різними - не всі такі красиві, як їм хотілося б. Але ж практично завжди є вигідні сторони зовнішності, які можна підкреслити: це можуть бути красиві очі, ніжна шкіра або розкішне волосся. Потрібно тільки знайти свою родзинку і виділити її. Привабливо виглядає охайний зовнішній вигляд, доглянута фігура, волосся і нігті, але також залучають людей і внутрішні якості жінки, її розум, вміння підтримати розмову. Все це може бути не дано природою, але кожна дівчина здатна розвинути в собі ці достоїнства.

Якщо вас чимось не влаштовує ваша зовнішність, прочитайте нашу статтю Що робити, якщо я негарна - вона допоможе домогтися потрібних результатів.

Уміння знаходити з людьми спільну мову, високі моральні якості часто роблять саму непоказну дівчину привабливою. Цим часто нехтують красиві дівчата, які вважають, що зовнішність - це головне. І це одна з причин, чому красивих часто не люблять. Красива жінка іноді поводиться зверхньо або зарозуміло з іншими людьми, відчуваючи свою перевагу. Крім того, красунь можуть невзлюбить з банальної заздрості.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!