» » » » Чому я не подобаюся хлопцям?

Чому я не подобаюся хлопцям?

Чому я не подобаюся хлопцям?

"Начебто і не потвора, і не дурна, але чому я не подобаюся хлопцям? ..." - Знайомі думки? Подружки фліртують направо-наліво, а у тебе немає хлопця? Ти вечорами все одна та одна ... Так, вистачить сидіти і сумувати! Якщо хлопці не звертають на тебе уваги, значить, в цьому є причина. А що в тебе не так, ми зараз спробуємо розібратися. Найголовніша якість, яким наділена кожна приваблива дівчина - це впевненість в собі. В першу чергу, ти повинна бути собою задоволена, любити себе, мати почуття власної гідності (але не гординю). Дівчата, невпевнені і не люблять себе, не мають шансів на чоловічу симпатію. Зрозуміло, що ідеальних людей не буває, але збирати в собі комплекси і займатися самобичуванням - далеко не кращий варіант завоювати чоловічі серця. Щоб зрозуміти, в чому причина твоєї непривабливості, потрібно відповісти на питання: "А які дівчата хлопцям подобаються?", А вже потім, з урахуванням всього, намагатися виправитися. Ось побачиш, у тебе все вийде! Отже, за якими дівчатами зазвичай доглядають хлопці? На чолі всього стоїть впевненість в собі. А з чого вона складається? 

Чому я не подобаюся хлопцям: виправляємо

  • Зовнішній вигляд. Впевнена в собі дівчина не стане себе "штукатурити" кілограмами косметики, але і підкреслити свою природну красу теж не відмовиться. Крім того, впевнена в собі дівчина не боїться виділитися з натовпу. Вона підбере собі стильний одяг, яка підкреслить красу її фігури і приховає недоліки. Чоловік, як то кажуть, любить очима. Красива зачіска, стильний одяг, грамотний легкий макіяж - і, вуаля! - Ти в епіцентрі чоловічої уваги!
  • Посмішка. Навіть найкрасивіша дівчина відлякає хлопця, якщо буде ходити по вулицях з виразом світової скорботи на обличчі. З такою хочеться не познайомитися, а в кращому випадку пошкодувати її. Щира посмішка говорить про те, що людина доброзичливий, цікавий і налаштований на спілкування. Та й обличчя вона робить набагато симпатичніше.
  • Погляд. Замислюючись, чому я не подобаюся хлопцям, треба згадати, як я дивлюся ... Твій погляд повинен виражати інтерес до оточуючих, але в той же час бути загадковим. Не бійся стріляти очима хлопцеві, який тобі подобається. Тільки знай, що кокетливий жіночий погляд - це ціле мистецтво. Він не повинен виглядати дурним і награним. Він повинен виражати твою впевненість в собі, кокетство, зацікавленість, часом навіть легку зухвалість і певний виклик. Такий погляд хлопець точно не забуде! Тільки перш потренуйся будинку біля дзеркала :)
  • Манери. У впевненою в собі дівчини легка хода. Вона не сутулиться, дивиться прямо в очі. Її рухи природні і не напружені. У впевненою в собі дівчини приємний і виразний голос. Вона відмінно їм володіє, тому навіть за допомогою інтонації може сказати більше, ніж словами. У неї плавні рухи, вона красиво сідає, красиво встає, подає руку і т.д.
  • Жіночність. Коли дівчина в компанії - "свій у дошку хлопець", її і сприймають, як приятеля. Хлопців тягне до тих істот, які на них не схожі, поруч з якими вони можуть відчути себе справжніми чоловіками. А хто це? Жіночна дівчина. Така дівчина, по-перше, стежить за своїми словами і за поведінкою. Вона ніколи не дозволить собі грубо окрікнуть хлопця або піти напитися пива з приятелями. А по-друге, у неї є почуття власної гідності. Вона нікому не дозволить себе принизити, і в той же час, ніколи сама не стане принижуватися. Навіть з одного погляду, кинутого на неї, зрозуміло, що звернутися до неї з непристойною пропозицією вже буде соромно. Така дівчина дозволить хлопцю її завойовувати, і сама ніколи не буде вішатися на шию першому зустрічному.
  • Мистецтво спілкування. Буває, що хлопцеві сподобалася дівчина, але як тільки доходить справа до бесіди, хочеться від неї втекти. Жодному хлопцеві не подобаються дурні дівчата. Не треба говорити з ним на чисто жіночі теми та плакатися йому в жилетку. Впевнена в собі дівчина - це цікавий співрозмовник, але ще більш майстерний слухач. Хлопці люблять розповідати дівчатам про себе. Прояви зацікавленість, задавай йому питання, пропонуй нестандартні ситуації для роздумів, сперечайся з ним і погоджуйся. І головне - правильно виражай свої думки. Підбирай не тільки слова, а й інтонацію.
  • Гумор. Хлопці люблять веселих дівчат, у яких є своє здорове почуття гумору і милий жіночий сміх. Намагайся зацікавити його жартом, а не образити.
  • Розуміння. Дівчина повинна вміти розбиратися в чоловічій психології, хоча б мінімум. Говорити про неї можна годинами, але головне, що ти повинна засвоїти зараз - це навчитися його розуміти і приймати його слабкості. Чи не критикуй його, не кричи, що не вимагай. Коли дівчина таке робить, від неї хочеться швидше зробити ноги. І якщо це твоє звичайну поведінку, не дивно, що основне питання у тебе: чому я не подобаюся хлопцям ... Розумна і впевнена в собі дівчина спробує розібратися в конфлікті мирним шляхом. Вона обов`язково спокійно поговорить з хлопцем, вислухає його і зрозуміє. При цьому вона визнається в тому, що її не влаштовує. Повір, у такої дівчини набагато більше шансів щось виправити у відносинах з хлопцем!




Ну ось приблизно такі дівчата привертають хлопців. Якщо намалювати портрет антипода, то вийде негарна, неохайна, дурна, самозакохана, груба, образлива, сумна, егоїстична, нецікава чоловікоподібна дівчинка. Але ж ти не така! Бути може, у тебе є пара недоліків, які заважають стати популярною серед хлопців. Так все в твоїх руках! Приклади трохи зусиль для їх виправлення, а потім і сама не помітиш, як у тебе з`являться шанувальники.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!