» » » Як самостійно зняти приворот?

Як самостійно зняти приворот?

Як самостійно зняти приворот?

Якщо ви впевнені, що над вами здійснений обряд привороту, краще постаратися швидше позбутися його дії, поки не почався зворотний процес, що руйнує ваше життя.

Основна небезпека привороту полягає в тому, що ваша доля змінена, і це може дуже негативно позначитися на вашому існуванні.

"Симптоми" привороту

Для початку потрібно зрозуміти, чи дійсно над вами був здійснений обряд привороту. Про це можуть сказати наступні ознаки:

  • Чи не дають спокій думки про людину, тривога і бажання постійно бути поруч з ним.
  • У той же час сама любов не приносить щастя, і людина відчуває себе спустошеним.
  • Спостерігається втрата інтересу до роботи, сім`ї, життя і т. Д.
  • Людина змінюється на очах, причому часто в гіршу сторону, стає дратівливим і неадекватним.

Прочитайте нашу статтю Як діє приворот, щоб зрозуміти, що саме відбувається з людиною і в чому небезпека.

А тепер розглянемо, як самостійно зняти приворот і чи можливо це.

зняття привороту

Якщо ви все ж таки усвідомили, що над вами зробили приворот, ви можете спробувати зняти його самостійно. Потрібно відзначити, що далеко не кожен приворот можна зняти самому, особливо якщо він зроблений на крові і вважається одним з найтяжчих і найнебезпечніших.



Для того щоб очиститися від привороту, потрібно повернути або знищити всі подарунки, вручені коханим. Собі залишити лише портрет, подарований в період пристрасті. Це фото загорнути в щільний папір і заховати серед брудної білизни. Опівночі запалити свічки і щільно завісити вікна, роздягтися повністю і набрати повну чашу води.

Фото спалити, а попелом намазати груди в області серця і чоло. Далі опустити пальці в воду і вимовити: «протікає чиста водиця, очищуй думки мої і тіло моє неспокійне. Очищай серце моє від журби сумної, від туги непереборне любовної. Омивається потоками чистими мене, змивай з мене всі жалі тужливі ».

Далі вологими пальцями намалювати хрест у себе на грудях і лобі. Змити все залишки попелу, не використовуючи мила. Вранці ви прокинетеся оновленим.

Також слід пам`ятати, що такий ритуал слід проводити на спадаючу місяць.

Вм буде корисна і наша стаття Як зняти приворот.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!