» » » Як зняти любовний приворот?

Як зняти любовний приворот?

Як зняти любовний приворот?

Деякі люди користуються нетрадиційними засобами психологічного впливу на інших людей. До них і ставляться різного роду привороти. Любовний приворот є негативною енергією, здатною впливати не тільки на поведінку, але і на психічний стан людини. Приворожені люди намагаються розібратися, як позбутися або зняти любовний приворот.

Позбавляємося від привороту

Зняти з себе або з іншої людини приворот можна декількома способами:

  • церковною молитвою;
  • за допомогою магів;
  • самостійно.

Церковна молитва

Відвідування церкви в даному випадку є кращим варіантом, тому що святий отець може допомогти вам у виборі молитви проти привороту (їх існує досить багато). Якщо ж ви не хочете звертатися за допомогою до священнослужителів, то слід прочитати молитву «Отче наш» і в самому кінці попросити зняти всі приворотні дії. Читати молитву необхідно три рази.

самостійне зняття



Самостійно можна зняти приворот за допомогою підручних засобів, які є у вас вдома:

  • Булавка. Якщо ви будете носити шпильку на своєму одязі, то ніякої приворот вам не страшний. Прикріплюючи шпильку до одягу, необхідно прочитати молитву: «Як шпилька від одягу відчіплюється, так і любов раба Божого / раби Божої (ім`я) до раби Божої / рабу Божому (ім`я) назавжди припиняється. Амінь ».
  • Фото і нитки. Якщо вам необхідно зняти приворот з іншої людини, то можна скористатися його фотознімком і нитками, також знадобиться свічка. Запаліть свічку і протягом хвилини вдивляйтеся в вогонь, потім візьміть фотографію і починайте обмотувати її нитками так, щоб особа повністю було закрито. У цей час необхідно читати молитву: «Павутина чорна, любов нещасна огорнула тебе, (ім`я людини), від голови до самих ніг. Я захищаю тебе, я рятую твою душу, і ти більше не зможеш господаря слухати. Біла нитка - надійний захист, що дає свободу до кінця років ». В самому кінці обряду нитку необхідно розірвати або розрізати.

маги

Також не варто забувати і про магів, які спеціалізуються на зняття привороту. В даному випадку необхідно бути гранично уважними у виборі мага, так як на сьогоднішній день існує досить багато шахраїв, які беруть оплату, а роботу не виконують.

Додатково про правила зняття різних привороту читайте в статті Як зняти приворот.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!