» » » Як зрозуміти жінку?

Як зрозуміти жінку?

Як зрозуміти жінку?

«Це неможливо» викликніть ви, після прочитання заголовка і, почасти, матимете рацію. Адже зрозуміти жіночу половину людства часом дуже складно. Іноді навіть самі себе вони не розуміють. На цю тему ходить безліч анекдотів. І, кожен чоловік знає, що жіноча логіка - це відсутність будь-якої логіки ... Але, не варто впадати у відчай. Якщо дівчина в десятий раз змінює свою думку, а ви залишаєтеся винним в даній ситуації і ніяк не можете зрозуміти в чому ж справа, наступні поради для вас. Перше, що варто запам`ятати раз і назавжди: мови, якими розмовляють чоловіки і жінки дуже різні. І не тіште себе надією, що вона все зрозуміє сама. Просто уявіть, що вона іспанка, а ви - китаєць. Тому, щоб зрозуміти її, потрібно, звичайно ж, вивчити мову, на якому вона висловлюється. Ну, або хоча б спробувати. Давайте обговоримо пару фраз, які підкажуть нам, як зрозуміти жінку.

Розмова з жінкою

Фраза «Милий, поговори зі мною» ... Для чоловіків розмова - це не що інше, як спосіб обміну інформацією. Для жінок - просто самоціль і задоволення. Коли дві подруги у неї запланована зустріч і мило поговорити, вони навіть не уточнюють про що, так як самі ще не знають. Коли ж подібна пропозиція чує чоловік, він впадає в стан цілковитого нерозуміння. «Про що з нею говорити, і як зрозуміти, що хоче ця жінка?» - Це перше, що промайне у нього в голові. «Може вона хоче почути, як пройшов мій робочий день? Або просто розповісти їй, яким способом краще ловити тарань ... »Чоловік, звичайно ж, розуміє, що подібні теми чужі його жінці. Може і так, але якщо вона вас любить, то теми їй не важливі. Вона отримає задоволення просто від вашого спілкування, без будь-якої конкретної мети. Приймайте це як даність. Тому як у вас не вийде підмінити розмова виконуючи якісь дії. Навіть якщо ви приб`є поличку, полагодите мікрохвильовку або приготуєте вечерю з семи страв, без задушевної бесіди жодна жінка не повірить, що вона насправді вам дорога.

Як жінки маніпулюють чоловіком

«Нам з тобою необхідно поговорити» ... А, ця фраза говорить вже зовсім про інше. Жінки часто користуються подібними неясними конструкціями для маніпуляції сильною статтю. Якщо чоловік чує наступне: «Нам необхідно з тобою серйозно поговорити. Не знаю, як почати, але я повинна, так як мене це дуже турбує ... »- він судорожно починає перебирати в голові моменти, в які, на його думку, він міг завинити. Але, хоч як це парадоксально, в 99% розмова піде про те, що дитину потрібно віддати на танці або відвести мамі на дачу комод. Зараз ви подумали, що жінки не здатні правильно висловити свою думку і розставити акценти в потрібних місцях? Поспішаю вас засмутити ... просто жінки прекрасні психологи. Вони знають, що після такого тривожного початку, чоловік, який відчув полегшення, буде радий виконати будь-яку їх прохання. Такий ось нешкідливий, але дуже ефективний прийом.

компліменти жінці



«Я не красива» ... Ну, це вже класика. І, думаю, кожен чоловік знає, як зрозуміти, чого хоче жінка, яка нарікає на свою зовнішність. Просто обійміть її і запевняйте в зворотному. Можливо, у неї просто поганий настрій (наприклад, по дорозі додому, їй нагрубити в маршрутці), а може їй хочеться нове плаття або просто в Туреччину ... Скажіть їй, що вона у вас найкрасивіша, потім скажіть ще ... Тим більше, що вона у вас і правда красуня, інакше б ви не були разом з нею.

«Ти мене не любиш» ... Коли чоловік чує подібне, зберігати спокій йому не легко. Але, запам`ятайте, жінки люблять все ускладнювати і драматизувати. Вони вважають, що так цікавіше жити і спілкуватися. Вона звичайно ж знає, що ви не могли просто так взяти і розлюбити її. Може бути на вулиці дощ або сльота, які вганяють її в депресію, і вона просто хоче почути від вас, що ви її любите, або що-небудь приємне. Можливий і ще один варіант: ви не помітили нову сукню або стильну стрижку, яку вона для вас зробила. Тому просто будьте уважніше.

Як зрозуміти вагітну жінку



Все ускладнюється, якщо ваша дружина вагітна. Як зрозуміти вагітну жінку? Чи можна взагалі її зрозуміти, і що робити для цього? Виявляється, що не просто можна, а й більш того, просто необхідно. Вам здається, що вашу улюблену підмінили. Якщо ваша дружина раніше була самим спокоєм, то зараз може образитися на сущу дрібницю, і ніч безперервно проридала в подушку. А, потім, як ні в чому не бувало, повернутися в свій нормальний стан. Вам потрібно зрозуміти, що зараз у вашої дружини складний період в житті, і виною всьому гормони, які стають причиною різкої зміни настрою і підвищеної чутливості. Що можна зробити в подібній ситуації? Перш за все - зберігайте спокій. Компенсуйте нервозність подружжя своєї розважливістю. Приділяйте їй більше уваги, проявляйте максимум турботи. І, пам`ятайте, що все це не буде тривати вічно.

Під час вагітності жінка, як ніколи, потребує вашої ласки. Найчастіше задавайте їй питання про її самопочутті, питайте як поводиться маленький (особливо на останніх термінах, коли він уже ворушиться у всю і турбує маму), розмовляйте з маленьким, гладьте животик ... Загалом, приділяйте майбутній мамі і малюкові максимум вашого часу.

Це всього лише невелика частина знань по предмету - як зрозуміти жінку. Але все в ваших руках, вчіться, досліджуйте, осягайте нові таємниці і покращуйте ваші взаємини. І останнє. Вагітна ваша жінка або ще немає, вона завжди потребує вашої підтримки і захисту. Найкраще, що ви можете для неї зробити, це спробувати її зрозуміти. Адже розуміння - це головне в сімейних відносинах.

Любіть один одного, і будьте щасливі!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!