» » Чому у мене немає дівчини?

Чому у мене немає дівчини?

Чому у мене немає дівчини?

Багато хлопців задаються питанням: чому у мене немає дівчини? Хтось починає думати про це дорослішаючи, а хтось раптово усвідомлює вже в старшому віці. Особливо гостро відсутність дівчини сприймається, коли навколо безліч парочок. Є, звичайно, в цьому і свої плюси - тобі не потрібно болісно шукати подарунок на Восьме березня, день Святого Валентина, її День народження і річниці. Але все-таки відносини з дівчиною набагато приємніше і більш значуща, ніж ці невеликі плюси, тому давай подумаємо про те, чому у тебе немає дівчини і що робити в такій ситуації. 

Чому у мене немає дівчини - причини

Одна з найбільш очевидних причин - ти просто її не шукаєш, бо в твоєму сприйнятті дівчина повинна з`явитися з нізвідки, як помічниця фокусника. Або ж ти прокинешся в один прекрасний ранок, а у тебе раптом з`явилася дівчина. Поява дівчини - це не раптове подія, це процес. З нею ж треба бути обізнаним, зав`язати контакт і відносини, це вимагає і від тебе якихось зусиль. Якщо ж тобі не хочеться нічого робити самому, а зайві зусилля ти вважаєш дурістю, можливо, дівчина тобі і не потрібна, так як для здійснення справжнього бажання люди все ж намагаються зробити все можливе. Зовсім інша справа, якщо дівчата ігнорують твою увагу і всілякі прагнення познайомитися з ними ...



В інтернет-спільнотах дуже популярний жарт «Чому у мене немає дівчини? Я ельф вісімдесятого рівня ». Ти, можливо, відразу вловив суть, так як теж захоплюєшся онлайн-іграми. І це не камінь в твій город, це просто ілюстрація того, що коло захоплень може заважати тобі знайти дівчину. Ти можеш займатися цілодобово певним видом спорту, грати в онлайн-ігри або рибалити, неважливо, що саме це за захоплення, просто воно може обмежувати твій коло спілкування. Звичайні дівчата не займаються греко-римською боротьбою, Варкрафт або риболовлею, а ось незвичайні трапляються там, але вони будуть вельми специфічними. Якщо в твоїй сфері можна знайти дівчину, чому б цього не зробити, особливо якщо ти в своїй справі хороший (так-так, ти той самий ельф максимального, тепер уже, правда, 85-го рівня і круто рейд), іноді потрібно просто знайти з нею контакт - взяти номер телефону або аськи.

Тобі ніде шукати дівчину - ти сидиш вдома цілодобово і ніде не буваєш, відповідно, і шансів познайомитися з дівчиною в тебе мінімум, ну тільки якщо вона матеріалізується посеред твоєї вітальні або в тебе в холодильнику виявиться портал. А вже якщо ти і в Інтернеті уникаєш місць, де дівчата можуть бути, то шанси взагалі нульові. Щоб почати зустрічатися з дівчиною потрібно хоча б бути з нею знайомим. Необов`язково прямо підходити до когось на вулиці або подавати заявку на сайт знайомств, можна перетнутися в загальній компанії випадково або спеціально зібрати в гостях, на дачі або на вечірці купу знайомих, які приведуть своїх знайомих, і там обов`язково будуть нові обличчя. Головне - виліз зі свого затишного маленького світу.



Ти знайомишся з дівчатами, але ось контакт не зав`язується? Можливо, тобі складно спілкуватися з людьми. Сюди можуть входити всі види труднощів у спілкуванні: сором`язливість, невміння підтримати розмову, репліки невпопад, нерішучість (не робиш перший крок), нерозуміння, про що можна розмовляти з дівчатами. Вихід тут досить очевидний - більше спілкуйся. Спілкування - це навичка, чим більше ти тренуєшся, тим краще у тебе виходить.

Ще один варіант відповіді на питання "чому у мене немає дівчини?", Це занадто завищені вимоги до своєї майбутньої обраниці. "Я ж всього лише шукаю найкращу, єдину і ідеальну!" - Якщо ти згоден з таким твердженням, ти, можливо, занадто прискіпливий. Всі твоя потенційна дівчина повинна вміти: і в сучасній прозі розбиратися, і борщ варити, і в моделях і комплектації машин бути знавцем. Що ж робити з високою планкою? Дай дівчині можливість розвиватися, подумай, які у неї перспективи, може, вона нічого не знає про спорткарах, але їй це цікаво і вона хоче дізнатися. У неї можуть бути зовсім інші плюси, про які ти й не підозрював. Дізнайся її краще і тільки потім приймай рішення.

Бери себе в руки і не сумуй!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!