» » Що значить бути коханим?

Що значить бути коханим?

Що значить бути коханим?

Коли хлопець і дівчина починають зустрічатися, між ними виникає ніжне і трепетне почуття, під назвою любов. Його важко переплутати, наприклад, з дружбою, але легко можна переплутати з пристрастю, або наприклад, платонічної закоханістю. Що значить бути коханим - питання далеко не однозначний, але спробувати відповісти на нього собі можна.

Я любимо, якщо

  • Я не самотній, у мене є людина, з якою ми живемо разом, тому що нам добре, приємно і цікаво один з одним;
  • Мені щоранку говорять про те, що я улюблений і яке сьогодні доброго ранку;
  • Щовечора мені бажають добраніч і ласкаво цілують перед сном;
  • Мені готують сніданки, обіди та вечері, печуть найсмачніші пиріжки і заварюють чай;
  • Коли мені погано і я вередував, мене завжди втішать і вислухають;
  • Коли у мене поганий настрій і хочеться побути на самоті - мене навпаки, не дошкуляють запитаннями;
  • В першу чергу у мене запитують, що ми сьогодні будемо робити і чого б мені хотілося;
  • На свята і просто так мені роблять маленькі приємні подарунки;
  • Коли ми не разом, мені дзвонять і питають як у мене справи, кажуть що нудьгують;
  • При зустрічі мене хочуть обійняти і поцілувати;
  • Якщо я довго не відповідаю в контакті - на мене ображаються, бо чекають моєї уваги;
  • Коли я їду кудись, від мене обов`язково чекають смс, що я доїхав і у мене все добре;
  • Поруч зі мною легко і спокійно перебувати, навіть якщо ми ні про що не говоримо, незручного мовчання не виникає;
  • Дивлячись на мене, кохана людина завжди посміхнеться.
  • Якщо почуття любові взаємно, то мені хочеться робити все те ж саме для моєї коханої людини. Мені сумно, коли йому сумно і мені весело, коли у нього гарний настрій. Улюбленим людям разом цікаво робити все що завгодно аби знаходиться в суспільстві один одного.

Про те, що таке любов, написані сотні книг і знято сотні фільмів, але до сих пір, що таке любов, люблю я, і що значить бути коханим - остаточно кожен може відповісти собі тільки сам. Навіть герої любовних романів кожен раз по-різному відповідають на це питання.



Психологи кажуть так: любов - це активна зацікавленість у зростанні і розвитку об`єкта любові. Якщо я цікавий комусь, і йому хочеться проводити зі мною більшу частину свого часу - майже точно можна сказати, що мене люблять.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!