» » » Як зняти родове прокляття?

Як зняти родове прокляття?

Як зняти родове прокляття?

Родове прокляття - це псування, яка передається з покоління в покоління. Найчастіше це відбувається по лінії матері і передається дочкам, або ж по лінії батька, слідом за яким страждають його сини. Якщо вас спіткала подібна доля або ви боїтеся, що незабаром це може статися, варто задуматися про вигнання цього нещастя з вашого життя. Пропонуємо дізнатися, як зняти родове прокляття самостійно, не вдаючись до допомоги магів і екстрасенсів.

Обряд по зняттю порчі

  1. Вам знадобляться 33 свічки, куплені в церкві. Щовечора, починаючи з першої суботи (обов`язково в порядку спадання місяці), запалюйте свічку і читайте "Отче наш". Після молитви зверніться до ікони Божої зі словами: "Мати Божа, пом`як серця тих, хто проклинає нас! Не дай загинути моєму роду! Господи, спаси і сохрани нас, рабів Божих!"
  2. Залишки від свічок сплавьте в одну велику свічку і поставте її в церкві за здоров`я вашого проклінателя. Зробити внесок невелику суму грошей на потреби церкви та повертайтеся додому. По дорозі на першому зустріти перехресті киньте дрібну монету, вимовивши в голові "сплачено".
  3. В найближчий православне свято купите в церкві 3 свічки і ікону Миколи Чудотворця. І в перший день найближчого молодика запаліть одну з них перед іконою і скажіть слова "У чистому полі град Божий стоїть. У граді тому райський сад. Посеред того саду алатир-камінь лежить. Біля вівтаря Ангел-хранитель, всіх гріхів искупитель. Він Бога молить про мене і моєї сім`ї. Нікола Чудотворець, моли Бога про прощення і зняття прокляття з мого будинку, з моєї родини, з мого худоби, з моєї праці! Хай буде так! Амінь! " Після закінчення читання загасіть пальцями свічку (дути можна) і заховайте в затишне місце.
  4. Потім повторіть останню дію зі свічкою і іконою, але вже в перший день спадної місяця. А третю свічку потрібно використовувати в третій день "чорної місяця".
  5. На наступний день після останнього ритуалу підіть у церкву і поставте залишилися свічки перед тими іконами, на які вкаже ваша душа. Залиште трохи грошей в якості пожертви і, покидаючи церкву, не озирайтеся.
  6. Йдучи додому, повторіть ритуал з монетою на перехресті. Не забудьте подумки сказати "сплачено".
  7. Протягом 4-х днів після ритуалу нічого не виносьте з свого будинку, особливо не давайте речі іншим людям.

Нікому не розповідайте про скоєний обряді або про майбутні наміри позбутися від прокляття.



Всі дії будинки повинні відбуватися в абсолютній самоті. Навіть якщо в будинку є домашні тварини (коти, хом`яки або навіть рибки), їх потрібно винести в іншу кімнату.

Якщо ви хочете дізнатися більше способів, як можна позбутися від серйозної родової псування, варто прочитати наступні статті:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!