» » » Що означає ім'я денис?

Що означає ім'я денис?

Що означає ім`я Денис?

Майже всі люди хоча б раз в житті замислювалися про значення свого імені. Ось наприклад ім`я "Денис". Напевно знайдеться багато людей, які цікавляться цим ім`ям. Що означає ім`я "Денис"? Ім`я прийшло до нас прямо з Стародавньої Греції і має зв`язок з Діонісом - богом виноробства і веселощів. Ім`я "Денис" часто інтерпретується як "присвячений богу веселощів". Чоловіки, що носять це ім`я, сильні духом, міцні в тілі, мають велику силу волі, проте бувають суперечливі, нав`язливі зі своїми ідеями і погано сприймають критику. У дитинстві Денис - слухняний і обов`язковий хлопчик, готовий нести відповідальність за те, що йому доручили (наприклад, стежити за домашнім тваринам). Денис - хлопчик рухливий, все навколо його знають, він товариський і доброзичливий.



У дорослому віці Денис також товариський і активний. Може спокійно почати нову справу, якщо воно йому цікаво, і обов`язково доведе його до кінця. Якщо йому знадобляться помічники, то він зможе вибрати найбільш підходящих і правильно їх організувати. Денис здатний на копітку і тривалу роботу, якщо результат того вартий.

  • Основні риси: творча людина, товариська, щедрий, воспрімчів і вразливий, однак волю чуство дає рідко. Володіє хорошою інтуїцією і завзятістю в досягненні мети. Акуратний і здатний. Дуже щасливий, фортуна його любить.
  • Здоров`я недосконале. Денис може страждати респіраторними захворюваннями. Слабке місце - вуха. Їх потрібно оберігати, інакше можна підхопити отит. У Дениса нестійка нервова система, він схильний до нервових стресів. Також можуть виникнути захворювання сечостатевої системи. Щоб поберегти здоров`я, Денису потрібен нормальний сон і відсутність нервових потрясінь. 
  • Любов і сексуальні відносини. Денис влюбчів. Його сексуальність проявляється на психологічному рівні. Недоліки партнерки в ліжку можуть послабити його почуття. У виборі дружини Денис може керуватися і корисливими намірами. перший шлюб часто буває невдалим. У молодої невістки можливі конфлікти зі свекрухою, тому їх спілкування краще обмежувати і жити окремо. Другий шлюб Дениса міцніший. Дітей він любить і з другою дружиною проживе багато років.
  • Денис, який народився взимку, - прямий, неврівноважений і запальний. "Весняний" Денис - запальний, образливий і подчастей недостатньо впевнений у собі. Денис, чия дата народження припала на літо, - схильний до депресій і стресів, легко піддається чужому впливу. "Осінній" Денис - спокійний і рішучий.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!