» » » Найцінніші якості дівчат

Найцінніші якості дівчат

Найцінніші якості дівчат

Чи не замислювалися, чому з одними дівчатами ми в юності весело проводимо час, а через кілька років, раптом живучи або бракосочітаемся з іншими, а з деякими навіть проживаємо десятки років до глибокої старості і далі так би мовити "поки смерть не розлучить їх"? Пропоную вам разом зі мною поміркувати над темою "Що цінують в дівчатах".

Цінність внутрішнього світу

В юнацькі роки хлопцям подобаються всі дівчата, які з ними іноді нарівні, а іноді трохи послушней, але головне, навіть не дай бог, щоб розумніше в житті, а в навчанні бог з нею! Аби потім вона не заважала проявляти якість "мужика" молодим хлопцям і відчувати їм себе "господарем життя". Так ось, якщо дівчина потрапляла в цю категорію від і до, то вона була і буде в пошані у тих, хто сам бродить між цими функціями життя. Якщо ж виставляла свій розум на показ, то тут вже начувайся або насмішок і тому подібних напорів з вуст і жестів "справжніх мужиків". І так триває до тих пір, поки обидві сторони не стануть на шлях самоосвіти і упорядження свого життя - можна назвати його свідомим. Ось тут і виходить на перше місце той захований розум! З`являється він для того, щоб облаштувати життя, адже без нього взагалі Армагеддон може наступити. Тому смію припустити, що в подальшому при оцінці дівчата, чоловік дивиться на розум і на культуру життя людини в цілому. Адже культура формується завдяки тому ж свідомості, а значить і розуму. Як дівчина спілкується, як вона будує свою промову - грамотно або говорить, що попало, чи думає про те, що говорить - ось уже по цьому маленькому списку питань буде зрозумілий характер людини і його склад життя. Не мало уваги потрібно приділити, звичайно ж, до того, як дівчина проживає життя на кухні, а точніше як вона нею користується. Чи міститься "інгредієнти" кухонної кімнати в порядку, я не говорю про педантичність, а саме про відсутність хаосу на кухні. Потрібно обов`язково побувати з нею на кухні, подивитися, як вона готує і який використовує раціон - різноманітний або мізерний він. Не думаю, що дівчина, яка не вміє хоча б смачно готувати, зможе розібратися в сімейному житті, де потрібно зберігати порядок і підтримувати його, бачити можливе зростання хаосу в сім`ї і запобігати його. 

Наскільки цінується зовнішність

Наступне, звичайно ж, сама краса і доглянутість дівчата. Я не маю на увазі пригоди в антистресові спа-салони, я маю на увазі елементарну гігієну дівчини. Занадто багато макіяжу - можна подумати, що вона хоче, що то заховати. Чи не доглянуте волосся, психологи сказали б, що вона не може спілкуватися з навколишнім її світом. Звичайно, не можна сказати що це занадто погано, але світ зараз далекий від середньовічних принцес. Дівчина повинна бути красива своїм внутрішнім світом, де додати цю красу може легкий штрих косметики, але не заміняти її зовсім!



Ще рідше зараз можна зустріти вихованих дівчат! На питання ж: "які якості цінуєш в дівчатах?" - Я відповісти однозначно не можу. Потрібно розглядати окремі випадки.

В основному зараз дівчата представляють собою якийсь сурогат з вирізок журналів, фільмів або шоу-бізнесу, де сама особистість і її внутрішня краса губляться в просторах маркетингових реклам.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!